Gotowe projekty nowoczesnych domów parterowych

Projekty domów jednorodzinnych, parterowych

Indywidualne

Właściwe tylko jednej, konkretnej osobie

Kompleksowo

Obsługując całość inwestycji

Profesjonalne

Projekty stanowią połączenie jakości i niepowtarzalności

Ekologiczne

Rozwiązania w zasięgu ręki

Gotowe nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 603 614 709

Oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych, nieskomplikowanych w budowie, które można łatwo wkomponować w projekt ogrodu czy zagospodarowania działki. W nowoczesnych parterowych obiektach mieszkalnych zastosowanych jest wiele praktycznych rozwiązań, dzięki którym codzienne funkcjonowanie staje się komfortowe dla wszystkich domowników. Nasze pomysły rodzą się w biurze, które mamy m.in. w Poznaniu, a skorzystać z nich mogą klienci z całej Polski. Ich potrzeby wyrażamy w projektach domów o niepowtarzalnej architekturze. W gotowych opracowaniach zawieramy wiele szczegółów takich jak np. układ pomieszczeń, ich wymiary czy technologia i koszt budowy. Wskazujemy także charakterystyczne dla nowoczesnego stylu naturalne i surowe materiały wykończeniowe takie jak np. beton, drewno, kamień.

Gotowe projekty domów nowoczesnych parterowych

Opracowując propozycje obiektów mieszkalnych, stawiamy na ich czytelną wizualizację. Nie każdy klient potrafi czytać rysunek architektoniczny, dlatego w projekcie znajduje się grafika i szczegółowy opis, dzięki którym znacznie łatwiej jest wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać przyszły dom. Najlepszej jakości wizualizacje budynku, ukazujące jego realną postać, mają równie duży wpływ na podjęcie decyzji o realizacji danej inwestycji, jak i zaproponowany układ pomieszczeń czy elementów wyposażenia.

Tym wizualnym rozwiązaniem z pewnością wyróżniamy się na tle konkurencji.

Wybierając nasze gotowe projekty, które zawierają domy parterowe w nowoczesnej odsłonie, klienci korzystają z oferty skrojonej na miarę indywidualnych oczekiwań. Można je dopasować do działek o różnej wielkości – wybrać taki obiekt, który idealnie wkomponuje się w metraż oraz otoczenie.

Jednorodzinne domy parterowe – wygoda, funkcjonalność, energooszczędność

Proponowane gotowe projekty nowoczesnych domów parterowych umożliwiają każdemu z inwestorów wybranie najlepszego dla siebie. Fakt, że nie posiadają piętra, z pewnością zmniejsza ilość prac budowlanych, jakie trzeba wykonać. Wszystkie zaproponowane przez nas obiekty mają konkretny układ stref z wydzieleniem dziennej, nocnej i gospodarczej. Cechuje je także estetyczna prostota. Ten brak ozdobnych detali wpływa niezwykle korzystnie na ich wygląd. Duże przeszklenia trójszybowe są ciekawym urozmaiceniem i pozwalają na energooszczędność. Dzięki nim obiekt będzie nie tylko doświetlony, ale i cieplejszy.

Oferta projektów jednorodzonych domów parterowych jest też świetnym rozwiązaniem w przypadku osób niepełnosprawnych.

Zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji i skorzystania z kompleksowej usługi oraz wielu funkcjonalnych rozwiązań w nowoczesnej odsłonie architektonicznej!

Projekty jednorodzinnych domów parterowych

Domy parterowe  – gotowe projekty

Projekty nowoczesnych domów parterowych

Domy parterowe – projekty Poznań