Dostawa i płatność

Dostawa

  1. Dostawa Projektów jest ograniczona do terytorium Unii Europejskiej i odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia. Przesyłki do skrytek pocztowych lub poste restante nie są możliwe. O ile nie uzgodniono inaczej, dostawa jest realizowana poprzez spedytora na adres dostawy podany przez Klienta. Klient otrzyma wiadomość, gdy przesyłka zostanie nadana.
  2. Dodatkowe koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.
  3. Dostawa jest realizowana niezwłocznie, nie później niż w terminie 60 dni od zawarcia umowy.
  4. Sprzedawca odpowiada za wady zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego, w szczególności art. 556 oraz 5561 -5565 Kodeksu Cywilnego.

 

Płatność

  1. Ceny Projektów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz wszelkie inne składniki.
  2. Klient może wybrać następujące metody płatności:
  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia, zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy i skompletowaniu Zamówienia);
  • płatność elektroniczna (w tym przypadku realizacja Zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia Zamówienia oraz po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu agenta rozliczeniowego o dokonaniu płatności przez Klienta zaś wysyłka dokonana zostanie niezwłocznie po skompletowaniu Zamówienia).
Gotowe nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 603 614 709