Gotowe projekty domów z płaskim dachem

Domy nowoczesne z płaskim dachem

Indywidualne

Właściwe tylko jednej, konkretnej osobie

Kompleksowo

Obsługując całość inwestycji

Profesjonalne

Projekty stanowią połączenie jakości i niepowtarzalności

Ekologiczne

Rozwiązania w zasięgu ręki

Gotowe nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 603 614 709

Profesjonalne i gotowe projekty domów z płaskim dachem

We współczesną architekturę niewątpliwie idealnie wpisują się oferowane przez nas gotowe projekty domów z płaskim dachem. To propozycja funkcjonalnych i komfortowych budynków jednorodzinnych w kształcie harmonijnej bryły i o eleganckim wyglądzie. Cieszą się popularnością nie tylko dlatego, że poprzez swoją stylistykę nadają budynkom nietuzinkowy wygląd, ale także z tego względu, że są tańsze w budowie.

Zanim jednak w danym miejscu powstanie nowoczesny dom z płaskim dachem, warto sprawdzić czy na danej działce obowiązuje miejscowy plan, czy jednak należy wystąpić o warunki zabudowy. W tych dokumentach jest jasno określony konkretny kąt nachylenia połaci dachowych.

W tej zakładce można zobaczyć nasze pomysły architektoniczne budynków parterowych i piętrowych w stonowanej kolorystyce. Oferujemy na nich różne okładziny m.in. z blachy korten, kamienia i betonu.

Zalety domów z płaskim dachem

Jakie zalety mają domy z płaskim dachem? Sięgając po gotowy projekt, bardzo łatwo można je znaleźć. Brak ostrych skosów z pewnością ułatwia aranżację wnętrz, a zwłaszcza ustawienie mebli czy różnego sprzętu.

W naszych propozycjach nie brakuje wielu dużych przeszkleń, które doświetlają wnętrza i są niezwykle estetycznym elementem zabudowy. Z tego względu stanowią doskonałą propozycję dla tych, co marzą o „szklanej ścianie”, przez którą można zobaczyć np. własny ogród czy otaczający budynek krajobraz. Z pewnością przy takim widoku łatwiej jest zrelaksować się po męczącym dniu.

Dzięki swojej prostocie i zachowanym proporcjom łatwo jest zaplanować ich położenie na danej nieruchomości oraz np. połączenie z zieloną przestrzenią wokół domu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby płaski dach przekształcić na atrakcyjny taras lub zielony ogród.

Gotowe projekty domów z płaskim dachem – nowoczesny dom z płaskim dachem

Taki bez wątpienia można znaleźć w naszej ofercie. Wszystkie gotowe projekty domów z płaskim dachem obejmują szczegółowe opisy oraz wyliczenia i zestawienia niezbędnych materiałów, jakie potrzebne będą do ich wykonania. Dzięki atrakcyjnym opracowaniom graficznym można zobaczyć, jak będą prezentować się w rzeczywistości nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz. Zadbaliśmy o to, aby w tych propozycjach poszczególne pomieszczenia łączył funkcjonalizm oraz komfort użytkowania.

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu projektów nowoczesnych domów z płaskim dachem, które można wybudować w optymalnej cenie. Dzięki różnorodności pomysłów możliwe są tańsze i droższe rozwiązania architektoniczne, dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań klientów.

Zobacz pozostałe projekty domów:

Domy nowoczesne

Domy nowoczesne

Domy nowoczesne

Domy nowoczesne