O nas

2004

THE MAIN DESIGNER PAWEŁ MISIÓRNY

The Main Designer  Mr Paweł Misiórny comleted the full 5 year time programme on Cracow Faculty of Architecture leading to the title Master of Science ( Architect ) with a specialization in Architecture and Urban Design which is recognized by the Royal Institute of British Architects as giving exemption from Parts 1 and 2 of the RIBA Examination in Architecture.

1
biurowiec wizualizacja

2006

3d PROJEKT

Założony przez Pawła  3D projekt stawia pierwsze samodzielne kroki na rynku usług profesjonalnych zaczyna zdobywać zlecenia domów jednorodzinnych z rynku B2C o rynek B2B walczy na drodze przetargów publicznych. Ta droga prowadzi do samodzielności, zarówno w zakresie nabytych uprawnień projektowych  w roku 2010 jak i niekwestionowanego doświadczenia.

2015

Misiórny Architekci Pracownia autorska sp. j.

Powstaje Misiórny Architekci Pracownia autorska sp. j.  która jest rozpoznawalną marką na rynku lokalnym jak i poza nim. Zdobywa największe w swojej historii projekty komercyjne i oddaje do użytku 100 tys.  m2 powierzchni obiektów produkcyjnych, magazynowych i biurowych.

myjnia samochodowa projekt
wizualizacja osiedla

2018

MAF architekci sp. z o.o. sp.k.

MAF architekci sp. z o.o. sp.k. gromadzi pod jedną marką rzesze projektantów branżowych i niezbędne zasoby by otworzyć się na rynek mieszkaniowy wielorodzinny. Projekty zyskują uznanie odbiorców, a na rynek wprowadzane są do sprzedaży kolejne obiekty. Dziękujemy i obiecujemy, że będziemy się dla Was dalej rozwijać.

Założyciel i Prezes Zarządu MAF architekci

Paweł Misiórny

Gotowe nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 603 614 709