Gotowe projekty domów piętrowych
jednorodzinnych

Sprawdź nasze projekty domów jednorodzinnych z więcej niż jednym piętrem

Indywidualne

Właściwe tylko jednej, konkretnej osobie

Kompleksowo

Obsługując całość inwestycji

Profesjonalne

Projekty stanowią połączenie jakości i niepowtarzalności

Ekologiczne

Rozwiązania w zasięgu ręki

Gotowe nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Masz pytania?

Zadzwoń do nas: +48 603 614 709

Nowoczesne domy piętrowe – gotowe projekty

W zakresie budownictwa mieszkalnego mamy już wieloletnie doświadczenie, które przekładamy na gotowe projekty domów piętrowych. Opracowując wszystkie pomysły w biurze w Poznaniu, bierzemy pod uwagę jak najwięcej udogodnień, aby jak najsprawniej postawić budynek. Każdy obiekt wyróżnia nowoczesny styl i niepowtarzalna architektura – to nasz znak rozpoznawczy!

Nasze domy piętrowe mają odpowiednio dobrane proporcje, proste, ale zarazem zachwycające kształty oraz łączą różne materiały – od drewna do betonu. Swoim oryginalnym i estetycznym wyglądem zdecydowanie wyróżniają się na tle otoczenia. Cechują je także wielkie przeszklenia, dodające budynkom zarazem lekkości i uroku. Ponadto mają zalety ekonomiczne – pozwalają odpowiednio doświetlić wnętrza oraz je nagrzać, co niesie za sobą oszczędności w użytkowanej energii.

Wybierając gotowy projekt, odchodzi kwestia szukania pomysłów na to, jak ma wyglądać przyszły dom jednorodzinny z piętrem.

Projekty domów piętrowych jednorodzinnych – komfortowe i funkcjonalne

Gdy wielkość działki ma ograniczony metraż, najlepszym rozwiązaniem jest właśnie dom piętrowy. Projekt takiego budynku idealnie wpisze się także w wąską nieruchomość. W obu przypadkach można zyskać wymarzoną przestrzeń do zamieszkania.

Forma każdego obiektu jest dokładnie przemyślana, podobnie jak rozwiązanie, jakie można w nim zastosować np. w zakresie ogrzewania. Proponujmy budynki z płaskim dachem, który pozwala zdecydowanie bardziej wykorzystać metraż użytkowy. Mniejszy problem jest wówczas np. z ustawieniem mebli.

Tworząc gotowe projekty domów piętrowych jednorodzinnych, zależy nam przede wszystkim na komforcie i pełnej funkcjonalności budynków, które mają powstać. To zazwyczaj obiekty o dużej powierzchni użytkowej, którą można zagospodarować na różne sposoby, jednocześnie nie zagracając tej przestrzeni. Mają bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną na parterze i strefę nocną na piętrze. Oprócz tego wewnętrzna architektura każdego z nich zachwyca swoją oryginalnością.

Gotowe projekty domów piętrowych – nowoczesny dom dla całej rodziny

W naszej ofercie stawiamy na różnorodność, tak, aby klienci mieli więcej możliwości w dopasowaniu projektu domu piętrowego. Zazwyczaj budowa domu jest inwestycją na wiele lat. Dlatego każda decyzja musi być przemyślana. Wszystkie propozycje doskonale pokazują, jak taki budynek może wyglądać. Oglądający go widzą, jak prezentuje się każdy jego zewnętrzny element. Z racji tego, że zajmujemy się także aranżacją wnętrz, warto skorzystać z gotowych pomysłów w tym zakresie lub zlecić nam przygotowanie indywidualnego wystroju. W tym przypadku również zapewniamy wiele zarówno tanich, jak i droższych rozwiązań estetycznych oraz funkcjonalnych w nowoczesnej odsłonie.

Nasze projekty obejmują domy piętrowe, które można postawić w optymalnych cenach. Szczegółowe opisy, jakie zawierają, z pewnością ułatwią taką kalkulację. Proponujemy w nich także konkretne materiały do wykorzystania czy technologie, w jakich zalecamy ich wykonanie.

Zobacz pozostałe projekty domów:

Projekty jednorodzinnych domów piętrowych

Nowoczesne projekty domów piętrowych

Gotowe projekty piętrowych domów

Projekty domów kilkupiętrowych